Elektroizolanty

Naše společnost HUPL CZ dodává velkoobchodně a maloobchodně na území celé České republiky i zahraničí.

Dodávaný sortiment:

  1. Kartit – pertinax
  2. Textit – texgumoid
  3. Sklotextit
  4. Glastic
  5. Technické plasty – silon, PA6, POM

Formy sortimentu:

  1. desky
  2. tyče
  3. trubky
  4. přířezy
  5. výrobky dle technické dokumentace

Výrobky a materiál vám můžeme dodat přepravní společností PPL, DHL nebo osobně.

Pro pravidelné odběratelé nabízíme individuální obchodní podmínky s možnosti dopravy až k vám v krátkých dodacích termínech.

HUPL CZ zajišťuje elektroizolační materiál pro své zákazníky již od roku 1996.

Ve společnosti HUPL CZ jsme od svého založení vyzkoušeli dělení a opracování elektroizolačních materiálů na formátovacích pilách. V dnešní době jsme schopni zajistit našim zákazníkům v krátkém časovém období výrobu na CNC strojích s přesností +/- 0,1 mm dle požadavků z výkresové dokumentace.

Klademe důraz na přesnost výroby a rychlost dodávky k zákazníkům. Kvalita a péče o zákazníky je zajišťována obchodními zástupci, kteří přesně ví, co jejich klient potřebuje.

Garantujeme kvalitu služeb ověřenou nejnáročnějšími zákazníky.

Proč s námi naši klienti rádi spolupracují? Nenabízíme vše a ani nechceme. Naše produkty jsou dlouhodobě prověřené, jak námi, tak i našimi klienty. Stejně vysokou kvalitu služeb a materiálů, jakou poskytujeme našim klientům my, požadujeme i po všech našich partnerech a zaměstnancích. Proto jsme schopni našim klientům doporučit a do detailu zajistit nejvhodnější řešení jejich zakázky s ohledem na všechna jejich přání.

Služby pro nejnáročnější klientelu

Máme bohaté zkušenosti se zařizováním speciálních požadavků – obrábění atypických dílů i do vzdálenějších míst a zahraničí. Vyznáváme osobní přístup a nabízíme celou řadu zvýhodnění pro naše klienty. S námi získáte přístup ke službám, které jinde nenajdete.

Přesvědčte se o našich kvalitách. Kontaktujte nás!

Tel.: (+420) 556 410 661
Mobil.: (+420) 733 314 318
E-mail: obchod@hupl.cz