Hutní materiál

Jaký hutní materiál u nás můžete zakoupit:

  • válcované ocelové profily - nosníky I, U, IPE, UE, L, T, HEA
  • trubky a jäckly
  • betonářskou ocel: kari síta, roxory
  • ocelové tyče (jäkly) čtvercové, obdélníkové, kruhové, ploché
  • Plechy a výpalky, Pozinkované plechy, trapézové plechy

Nabízíme také zajištění výroby výpalků, řezání, vrtání a stříhaní včetně podélného dělení svitků.

Naše společnost HUPL CZ se od roku 2009 zabývá také prodejem hutního materiálů, dokážeme také na CNC plazmě vyrobit výrobek dle výkresové dokumentace nebo udělat výpalek. Prodáváme a dodáváme velkoobchodně a maloobchodně do celé ČR, ale především na území Moravskoslezského kraje, a to v okresech Ostrava, Nový Jičín, Opava, Frýdek Místek a Karviná.

Nedělá nám problém vyhovět specifickým požadavkům a pokaždé se snažíme doporučit to, čemu důvěřujeme. Každý z konzultantů rozvíjí své znalosti o našich produktech, jejichž kvalita je důkladně a pravidelně prověřována. Garantujeme vám kvalitu ověřenou nejnáročnějšími zákazníky.

  1. Péče a individuální přístup osobního konzultanta pro Vás.
  2. Kvalita dodávaných výrobků a materiálů.
  3. Dodržování termínů dodání zboží dle potvrzené objednávky.
  4. Zákazník je u nás vždy na 1. místě.

Zkušenosti našeho týmu a osobní péče jsou podstatnými součástmi nabízených produktů. Osobní přístup a vstřícnost našich zkušených konzultantů a obchodních zástupců je to, čím se odlišujeme od ostatních. Naši klienti poznají rozdíl okamžitě po prvním setkání.

Dodáváme materiál ve Vámi zvolených rozměrech. Hutní materiál můžete pohodlně objednat a zaplatit online na eshopu nebo u nás a my vám jej připravíme nebo dodáme. Zboží můžete také poptat prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo osobně.