Ploty, oplocení, plotové systémy

Naše společnost HUPL CZ se od roku 2009 zabývá také prodejem a montáží plotů a oplocení. Prodáváme a dodáváme velkoobchodně a maloobchodně do celé ČR, ale především na území Moravskoslezského kraje a to v okresech Ostrava, Nový Jičín, Opava, Frýdek Místek a Karviná.

Nedělá nám problém vyhovět specifickým požadavkům a pokaždé se snažíme doporučit to, čemu důvěřujeme. Každý z konzultantů rozvíjí své znalosti o našich produktech, jejichž kvalita je důkladně a pravidelně prověřována. Garantujeme vám kvalitu ověřenou nejnáročnějšími zákazníky.

  1. Péče a individuální přístup osobního konzultanta pro Vás.
  2. Kvalita dodávaných výrobků a materiálů.
  3. Dodržování termínů dodání zboží dle potvrzené objednávky.
  4. Zákazník je u nás vždy na 1. místě.

Zkušenosti našeho týmu a osobní péče jsou podstatnými součástmi nabízených produktů. Osobní přístup a vstřícnost našich zkušených konzultantů a obchodních zástupců je to, čím se odlišujeme od ostatních. Naši klienti poznají rozdíl okamžitě po prvním setkání. Jste připraveni přenechat starosti s plánováním svému oplocení na nás?

Dodáváme materiál ve Vámi zvolených rozměrech. Oplocení můžete pohodlně objednat a zaplatit online na eshopu nebo u nás a my vám jej připravíme nebo dodáme. Zboží můžete také poptat prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo osobně.