Služby
  1. Péče a individuální přístup osobního konzultanta pro Vás.
  2. Kvalita dodávaných výrobků či materiálů.
  3. Přesnost opracování materiálů na +/-0,1 mm.
  4. Dodržování termínů dodání zboží dle potvrzené objednávky.
  5. Zákazník je u nás vždy na 1. místě.

Zkušenosti našeho týmu a osobní péče jsou podstatnými součástmi nabízených produktů. Osobní přístup a vstřícnost našich zkušených konzultantů a obchodních zástupců je to, čím se odlišujeme od ostatních. Naši klienti poznají rozdíl okamžitě po prvním setkání. Jste připraveni přenechat starosti s plánováním svému konzultantovi?


O vaši zakázku se postará jedna osoba, která bude pracovat pro vás. Konzultant je více než prodejce. Je to zkušený profesionál, který jedná v zájmu svého klienta. Vždy komunikuje na rovinu a snaží se mu vyjít vstříc.


Nedělá nám problém vyhovět specifickým požadavkům a pokaždé se snažíme doporučit to, čemu důvěřujeme. Každý z konzultantů rozvíjí své znalosti o našich produktech, jejichž kvalita je důkladně a pravidelně prověřována. Garantujeme vám kvalitu ověřenou nejnáročnějšími zákazníky.


Nevedeme cenový boj s konkurencí. Důležitější než nízká cena je pro nás kvalita a osobní péče na vysoké úrovni.


Poradenství a služby konzultanta jsou pro naše stálé klienty součástí jejich rámcové smlouvy.


Specializujeme se na kvalitní a individuální přístup


Zavolejte nám, domluvte si schůzku u nás v kanceláři nebo na svém oblíbeném místě a my vám pomůžeme sestavit zakázku na míru vašim požadavkům.


Na základě vašeho cíle stanovíme vhodný materiál, termín a délku přípravy ve výrobě, přesný rozpočet a termín dodání zakázky. Postará se o vás tým zkušených konzultantů, kteří jsou pravidelně proškolováni a nabírají osobní poznatky z nejběžnější praxe.


Pravidelně a nezávisle kontrolujeme kvalitu služeb. Od nejnáročnějších klientů, kteří se s námi spolupracují jsme se naučili klást důraz na detail. Záleží nám především na vaší naprosté spokojenosti.


Naše společnost Vám zajišťuje další přidanou hodnotu k nákupu zboží, a to:
Dělení materiálů

  • Zakoupený materiál dělíme na přepravní délky, tzn. Dělení výrobních délek – bez zbytku.
  • Jiné požadované dělení provádíme pouze v případě, že kupující souhlasí s odkoupením krátkých kousků, které tímto dělením vzniknou. (cca 1m, podle druhu zboží, počtu a informací prodávajících)
Poradenská služba

  • Poskytujeme poradenské služby v oblasti správného výběru materiálů, dle technických požadavků, výpočtu váhy a míry, cenové kalkulace a kvalitního opracování materiálů.